“NUK PO NA BESOHET”/ Aulona Musta pozon pa make up dhe duket…(FOTO) – AlpeGossip
“NUK PO NA BESOHET”/ Aulona Musta pozon pa make up dhe duket…(FOTO)

“NUK PO NA BESOHET”/ Aulona Musta pozon pa make up dhe duket…(FOTO)

Aulona Musta është një nga moderatoret e cila qëndron gjithmonë në qëndër të mediave rozë.

Moderatoprja është shumë aktive në rrjetin social Instagram ku publikon foto të ndryshme nga e përditshmja,të cilat kritikohen gjithmonë nga ndjekësit ku i kosiderojn të pahijshme.

Ndryshe nga herët e tjera ku shfaqet me poza provokuese dhe tepër e kuruar Aulona pozon pa make up.

Ndryshimi nuk është shumë i madh por gjithsesi moderatorja  duket më seksi kur del me pamje tëkuruar.