Çifti gjen makinën me dyer të hapura në mëngjes/ Kamerat zbardhin misterin (VIDEO) – AlpeGossip
Çifti gjen makinën me dyer të hapura në mëngjes/ Kamerat zbardhin misterin (VIDEO)

Çifti gjen makinën me dyer të hapura në mëngjes/ Kamerat zbardhin misterin (VIDEO)

Një ari kurioz është kapur në kamerat e sigurisë duke hapur dyert e një çifti dhe duke kërkuar ushqim brenda mjetit.

Rasti ka ndodhur në Kolorado të SHBA-ve.

Çifti u habit kur u zgjua të dielën në mëngjes dhe gjeti tre nga dyert e makinës të hapura.

Kur ata kontrolluan pamjet e kamerave të sigurisë, zbuluan një ari të zi që inspektoi brenda mjetit të tyre në fund të natës.