Ju KUJTOHET Anila Mimani?! Ja si duket këngëtarja shqiptare tani (FOTO) – AlpeGossip
Ju KUJTOHET Anila Mimani?! Ja si duket këngëtarja shqiptare tani (FOTO)

Ju KUJTOHET Anila Mimani?! Ja si duket këngëtarja shqiptare tani (FOTO)

Anila Mimani bëri bujë të madhe në fillim të viteve 2000 duke u bërë shumë e famshme mes të rinjve.

Por prej kohësh është larguar nga sytë e publikut dhe jeton në Zvicër, është e martuar dhe nënë e dy vajzave.

Ajo pavarëisisht viteve duket sërish e freskët dhe e bukur si atëherë.

Këngët më të njohura të saj janë “Eh ta dish”, “Ma ka thënë dhe horoskopi ” etj.