Veprimi i Melania Trump rindez sërish polemikat (VIDEO) – AlpeGossip
Veprimi i Melania Trump rindez sërish polemikat (VIDEO)

Veprimi i Melania Trump rindez sërish polemikat (VIDEO)

Zonja e Parë Melania Trump shmangu sërish kapjen e duarve me Presidentin Donald Trump, ndërsa të dy po dilnin për t’u ngjitur në avion duke shkuar në një udhëtim një ditor në Ohajo.

Kur të dy zbritën nga avioni, presidenti luajti rolin e një zotërie të vërtetë duke e shoqëruar zonjën e tij.

Melania u kap nga kamerat duke fshehur dorën nën një xhaketë të verdhë, ndërsa Trump duket të bënte një gjest romantik.

Nuk është hera e parë që Zonja e Parë ka ndezur polemika duke refuzuar të mbajë dorën e bashkëshortit të saj.

Në maj të vitit të kaluar, çifti zbriti nga avioni në Izrael dhe Melania u fimua duke refuzuar Trump ndërsa ai kërkoi ta mbante për dore.

Videon shikojeni ketu