“JENI MBRAPA TË PASMEVE TË MIA…”/ Enca publikon videon dhe i jep fansave përgjigjen pas kritikave – AlpeGossip
“JENI MBRAPA TË PASMEVE TË MIA…”/ Enca publikon videon dhe i jep fansave përgjigjen pas kritikave

“JENI MBRAPA TË PASMEVE TË MIA…”/ Enca publikon videon dhe i jep fansave përgjigjen pas kritikave

Së fundmi Enca u përball me disa ofendime si rezultat i publikimit të një fotoje të saj të shkrepur pa mendja teksa dilte nga tualeti.

Mjaft e irrituar mbrëmjen e djeshme ajo publikoi një video teksa filmonte veten nga pas e si një përgjigje për fansat e saj ka shkruajtur:

“Perspektiva e kritikuesve, gjithmonë pas meje, gjithmonë pas të pasmeve të mija”.