THUMBON MESHKUJT SHQIPTARË/ Enca: Kursejini komentet para se të prisheni – AlpeGossip
THUMBON MESHKUJT SHQIPTARË/ Enca: Kursejini komentet para se të prisheni

THUMBON MESHKUJT SHQIPTARË/ Enca: Kursejini komentet para se të prisheni

Këngëtarja më e njohur e momentit, Enca Haxhia, po shijon së fundmi suksesin e këngës më të re me Muharrem Ahmetin, të titulluar “Hajde”, e cila po dëgjohet ngado.

Shumë e ndjekur në rrjetin social Instagram, ajo ka bërë së fundmi në Instastory një deklaratë të fortë për meshkujt shqiptarë të cilët komentojnë femrat me gjoks të madh.

“Një vajzë: ka gj.oks të madh, një shqiptar injorant: Po.rn.os.tare! Vdiqaaaa. Nuk është faji i askujt që e shihni vetëm në po.rn.o.

Ju lutem kursejini komentet e tilla para se të më prishen sytë (dhe para se të prisheni vetë)”- shkruan Enca me ironi në Instastory.