GJITHMONË NJË DJALË SURPRIZASH/ Afërdita zbulon çfarë gjeti në shtëpi sot nga Jakub (FOTO) – AlpeGossip
GJITHMONË NJË DJALË SURPRIZASH/ Afërdita zbulon çfarë gjeti në shtëpi sot nga Jakub (FOTO)

GJITHMONË NJË DJALË SURPRIZASH/ Afërdita zbulon çfarë gjeti në shtëpi sot nga Jakub (FOTO)

Jakub Kindl e ka surprizuar jo pak herë bashkëshorten e tij, Afërdita Dreshaj. Dyshja ka ndarë herë pas here momentet më të ëmbla pranë njëri-tjetrit dhe së fundmi këngëtarja duket se është surprizuar sërish nga Kindl.

“Erdha në shtëpi dhe gjeta këtë”, ka shkruar Afërdita krah fotos së fundit në ‘Instastory’, ku duket se mbi tryezë janë vendosur buqeta të ndryshme lulesh dhe çokollata.

Me siguri Dreshaj duhet të ndihet shumë e lumtur nga këto gjeste të Jakub, i cili vendos gjithmonë t’i dhurojë buzëqeshje dhe emocione më të dashurës së tij./revistawho.com