“KAQ E MREKULLUESHME DHE E ZGJUAR…”/ Miriami shkruan fjalët më të veçanta për të voglën e saj (FOTO) – AlpeGossip
“KAQ E MREKULLUESHME DHE E ZGJUAR…”/ Miriami shkruan fjalët më të veçanta për të voglën e saj (FOTO)

“KAQ E MREKULLUESHME DHE E ZGJUAR…”/ Miriami shkruan fjalët më të veçanta për të voglën e saj (FOTO)

Miriam Cani ka ndarë gjithmonë momente të ndryshme me vogëlushen e saj, Ameli. Në postimin e fundit në ‘Instastory’, Miriami i ka dedikuar disa fjalë të bijës, e cila me kalimin e kohës rritet dhe nuk është më një vajzë e vogël.

“Po bëhesh kaq e mrekullueshme, e zgjuar dhe e bukur”, ka shkruar Cani krah postimit ku shihet duke përqafuar vajzën.

Me siguri këngëtarja duhet të jetë shumë e lumtur për familjen e saj, me të cilët ndan herë pas here poza mjaft të ëmbl duke shijuar prezencën e njëri-tjetrit.