“QENI SI TY…”/ Të gjithë e kemi një shoqe që “tallet” me ne në privat si Elvana me Ermalin – AlpeGossip
“QENI SI TY…”/ Të gjithë e kemi një shoqe që “tallet” me ne në privat si Elvana me Ermalin

“QENI SI TY…”/ Të gjithë e kemi një shoqe që “tallet” me ne në privat si Elvana me Ermalin

Ermal Mamaqi dhe Elvana Gjata kanë treguar prej kohësh se gëzojnë një miqësi shumë të ngushtë me njëri-tjetrin.

Së fundmi Ermali ka ndarë me ndjekësit një foto të mesazheve me Elvanën në llogarinë e tij në ‘Instagram’, duke shkaktuar mjaft të qeshura dhe tek ndjekësit.

“Sa i mirë o Zot! Joeli si Ami, qeni si ty”, i ka shkruar Gjata në mesazh Ermalit.

Ai e ka publikuar këtë bisedë duke e shoqëruar me të qeshura dhe duke zbuluar se si është një bisedë e zakonshme e tyre.

Ndjekësit kanë qeshur me krahasimin e Elvanës, ndonëse gjithçka ka qenë një shaka mes miqsh prej tyre.