U bë nënë në moshën 21-vjeçare/ Modelja shqiptare na tregon si duket dy muaj pas lindjes (FOTO) – AlpeGossip
U bë nënë në moshën 21-vjeçare/ Modelja shqiptare na tregon si duket dy muaj pas lindjes (FOTO)

U bë nënë në moshën 21-vjeçare/ Modelja shqiptare na tregon si duket dy muaj pas lindjes (FOTO)

Vetëm dy muaj më parë modelja e njohur shqiptare Andonia Dobi u bë nënë për herë të parë e një vajze. Ajo e njoftoi lindjen e vogëlushes nëpërmjet një postimi në Instastory duke i uruar asaj mirëseardhjen në jetë.

Vetëm pak kohë më parë ajo na prezantoi edhe me vogëlushen e saj, nëpërmjet një video ku duket fytyra e saj engjëllore.

Mirëpo ndërkohë që kanë kaluar gati 8 javë nga sjellja në jetë e vajzës Andonia ua ka shuar kuriozitetin të gjithë ndjekësve të saj në Instagram duke postuar një video ku tregon se si ka ndryshuar trupi i saj pas lindjes.
Nëpërmjet kësaj video Andonia na ka treguar se shumë shpejt është rikthyer në super formë dhe linjat e saj fizike i kanë lënë fansat pa fjalë.