Kastro Zizo çfarë ju ke bërë flokëve? Këngëtari nuk njihet në FOTON e fundit – AlpeGossip
Kastro Zizo çfarë ju ke bërë flokëve? Këngëtari nuk njihet në FOTON e fundit

Kastro Zizo çfarë ju ke bërë flokëve? Këngëtari nuk njihet në FOTON e fundit

Nuk e dimë nëse po përgatitet për ndonjë rol teatri, apo thjesht nuk po e duron dot vapën, por Kastro Zizo na ka çuditur me foton e fundit.

Këngëtari është shfaqur me kokën e rruar dhe pa flokë fare.

Jemi mësuar ta shohim me flokët e dendur dhe të gjatë, por tashmë Kastro po krijon një tjetër imazh dhe me sa duket do të na duhet të mësohemi.