NGA KUKËSI NË LONDËR/ Shikoni se si është transformuar Bes Kallaku (FOTO) – AlpeGossip
NGA KUKËSI NË LONDËR/  Shikoni se si është transformuar Bes Kallaku (FOTO)

NGA KUKËSI NË LONDËR/ Shikoni se si është transformuar Bes Kallaku (FOTO)

U prezantua në publik me disa role dhe personazhe modeste që shkaktonin shumë të qeshura ndërsa sot Bes Kallaku është padyshim një nga yjet më të suksesshëm të showbizz-it.

Vitet kalojnë dhe ashtu si të gjithë të tjerët edhe Besi paska ndryshuar shumë përsa i përket aparencës fizike.

Këtë e ka treguar vetë aktori duke bërë një paralelizëm mes Besit djaloshar, i simbolizuar me Kukësin dhe Besin e sotëm që e simbolizon me Londrën.

Kurdo unikal në llojin e tij! Bes Kallakut vështirë se ja gjen konkurrentët