"GJËRAT QË NUK IU THOTË NJERI DHE NDODHIN NË BIG BROTHER"/ Ish banorja zbulon SEKRETET e produksionit (VIDEO) - AlpeGossip
“GJËRAT QË NUK IU THOTË NJERI DHE NDODHIN NË BIG BROTHER”/ Ish banorja zbulon SEKRETET e produksionit (VIDEO)

“GJËRAT QË NUK IU THOTË NJERI DHE NDODHIN NË BIG BROTHER”/ Ish banorja zbulon SEKRETET e produksionit (VIDEO)

Gerta Shino ka qenë pjesë e show “Big Brother 9”  bashkë me partnerin e saj Denisin të cilët i dhanë fund lidhjes kur dolën nga show.

Pas daljes nga shtëpia ajo ka ngritur akuzat ndaj produksionit dhe duket se nuk e ka ndërmend të vazhdoj duke nxjerrë sekretet e Bigut.

Para një jave ajo ka publikuar një video në adresën e saj në youtube dhe Instagram ku tregonte eksperiencën gjatë qëndrimit në shtëpin më të famshme në Shqipëri. Duket se Gerta guxoi të tregonte detaje  dhe sekrete  që nuk i dinim.