”KUR DO MARTOHESH?” E ëma vë në siklet këngëtaren shqiptare në mes të emisionit – AlpeGossip
”KUR DO MARTOHESH?” E ëma vë në siklet këngëtaren shqiptare në mes të emisionit

”KUR DO MARTOHESH?” E ëma vë në siklet këngëtaren shqiptare në mes të emisionit

E ftuar në “Ftesë në 5”, ishte këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Ëngjëllusha Salihu, vajza e Shyhrete Behlulit. Ëngjëllusha foli si rrallëherë për jetën private, kur e ëma në mes të emisionit me anë të një videomesazhi e pyeti: “Kur e ke në plan të martohesh…se sa kemi filluar karrierën bashkë”. Ëngjëllusha u vendos në siklet, por Bieta i tha se nuk shpëton dot nga pyetja e të ëmës.

“Mam edhe nëse martohem do këndoj me ty prapë, edhe pse nuk është në planet e mia”, u përgjigj Ëngjëllusha.

Këngëtarja tregoi se ashtu si çdo femër, ka ëndërruar për dasmën e saj dhe dëshiron një dasmë të madhe./Xing.al