“BABASTARS” BLLOKON KOMENTET/ Majk: Mund të dëgjoni këngën pa u shprehur negativisht (VIDEO) – AlpeGossip
“BABASTARS” BLLOKON KOMENTET/ Majk: Mund të dëgjoni këngën pa u shprehur negativisht (VIDEO)

“BABASTARS” BLLOKON KOMENTET/ Majk: Mund të dëgjoni këngën pa u shprehur negativisht (VIDEO)

Reperi i Babastars, Majk, ka dhënë një shpjegim për një pyetje  shpesh të shtruar në mesin e adhuruesve.

Shumë prej tyre shpesh shtrojnë pyetjen pse labeli Babastars bllokon komentet në YouTube.

Në paraqitjen e fundit televizive të tij, Majk deklaroi se ka arsye për këtë vendim.

“Të gjithë mund të dëgjojnë këngën, pa komentuar negativisht”, komentoi Majk shkurt.

Babastars ende nuk kanë vendosur t’i lënë të hapura komentet dhe kjo shpesh acaron publikun.

Majk publikoi së fundmi këngën me Yll Limanin që u bë hit.