“MË MJAFTONI JU?” Çfarë nderi u kërkoi Efi djemve të BB VIP? – AlpeGossip
“MË MJAFTONI JU?” Çfarë nderi u kërkoi Efi djemve të BB VIP?

“MË MJAFTONI JU?” Çfarë nderi u kërkoi Efi djemve të BB VIP?

fi Dhedhes që mbrëmjen që u rikthye në shtëpinë e “Big Brother VIP2” u kërkoi banorëve votën për tu bërë liderë. Ajo tha se nuk e ka bërë ndonjë herë këtë rol në shtëpi dhe dëshiron që ta ketë, në mënyrë që të ketë edhe një avantazh në lojë.

Banorja shpreson që si avantazh të ketë ndonjë nominim, pasi dëshiron që të marrë hak ndaj Dea Mishel, e cila e nxori në nominim me Luiz Ejllin dhe Kiara Titon dhe si pasojë u eliminua.

Këtë kërkesë Efi e ka bërë edhe mëngjesin e sotëm. Teksa ndodhej jashtë duke bërë muhabet me djemtë, ajo u kërkoi votën për lidere.

Pjesë nga biseda:

Efi: Kam qejf

Qetsori: Nuk ta japin gocat, Jori nuk ta jep

Efi: Pse, më ka inat?

Qetsori: Jo se të ka inat…

Gerti: Është e intimiduar

Qetsori: Mosha e përafërt

Efi: Po mirë, boll jeni ju çunat, më mjaftoni

Elvisi: Me mbajt njëri-tjetrin mirë jemi

Efi: Po them për votat e juaja me qenë lidere