NË KARANTINË POR…/ Klaudia Pepa rri vetëm me një… (FOTO) – AlpeGossip
NË KARANTINË POR…/ Klaudia Pepa rri vetëm me një… (FOTO)

NË KARANTINË POR…/ Klaudia Pepa rri vetëm me një… (FOTO)

Profesioni që ka, ia ka dhënë disa aftësi interesante.

Balerina Klaudia Pepa edhe kësaj radhe ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet se është duke qëndruar në një pozicion që jo cdokush qëndron ashtu.

Klaudia qëndroi vetëm në një dorë dhe gjithë trupin e kishte në ajër.

Edhe pse në karantinë, balerina duket mjaft e lumtur.

View this post on Instagram

@deha_fashion New Collection Spring Summer 2020 🧡

A post shared by Klaudia Pepa (@klaudiapepa) on