Pas aludimeve se “vajza i ngjan truprojës”, reagon Kylie Jenner: Kemi qeshur shumë… - AlpeGossip
Pas aludimeve se “vajza i ngjan truprojës”, reagon Kylie Jenner: Kemi qeshur shumë…

Pas aludimeve se “vajza i ngjan truprojës”, reagon Kylie Jenner: Kemi qeshur shumë…

Pak ditë më parë në media qarkulloi lajmi se vogëlushja e Kyliet Stormi ngjan shumë me truprojën e saj. Tashmë duket se kësaj teorie i ka ardhur fundi.

Kylie dhe Travis Scott kanë qeshur me faktin se si truproja Tim Chung është përfshirë në këtë skandal pasi ai vetëm është kujdesur për ta.

Veç kësaj sipas një burimi pranë familjes Kylie është shprehur se Stormi i ngjan asaj dhe të atit kur kanë qenë të vogël, gjithashtu bebet duket sikur ngjajnë me të gjithë kur janë të porsalindur derisa fytyra e tyre të zhvillohet tamam.

Kylie Jenner ‘laughs off’ Konspiracy theory claiming bodyguard is secretly Stormi’s dad

Fillimisht këto aludime kanë acaruar Travis, por më pas ai e ka marrë thjesht me sportivitet duke thënë se kjo teori është ngritur thjesht për të tërhequr vëmendjen.

Edhe pas këtij reagimi, fansat vazhdojnë të mendojnë njëlloj