Dafina Zeqiri publikon skena të nxehta me të dashurin, ‘TMERROHEN’ fansat (VIDEO) – AlpeGossip
Dafina Zeqiri publikon skena të nxehta me të dashurin, ‘TMERROHEN’ fansat (VIDEO)

Dafina Zeqiri publikon skena të nxehta me të dashurin, ‘TMERROHEN’ fansat (VIDEO)

Dafina Zeqiri ka tmerruar fansat e saj me një video të postuar në Instastory.

Në videone cila tani po qarkullon në rrjete sociale dhe media, këngëtarja shqiptare shihet me të dashurin e saj domenikan në skena tejet të nxehta

Lëvizjet tejet provokative të Dafinës nuk u pritën aspak mirë nga fansat e këngëtares, të cilët thonin se ajo e ka tepruar me gjestet.

Videon ua sjellim në vazhdim