“E NDERSHME, E THJESHTË…”/ Noizy pranon se është i dashuruar (FOTO) – AlpeGossip
“E NDERSHME, E THJESHTË…”/ Noizy pranon se është i dashuruar (FOTO)

“E NDERSHME, E THJESHTË…”/ Noizy pranon se është i dashuruar (FOTO)

Reperi i njohur Noizy është padyshim një ndër reperët më të suksesshëm të Showbizit shqiptar. Këngët e tij kthehen në hite të menjëhershme dhe publiku e do.

Së fundmi ai ka dhënë një intervistë për “Revistën Class”, ku ka folur rreth projekteve muzikore dhe jetës private. Përsa i përket kësaj të fundit, i pyetur nëse është i dashuruar, Noizy është shprehur: “Po, me disa femra në fakt: mamin, motrën, vajzën time & mbesën. I dua shumë”.

Po ashtu, reperi ka zbuluar karakteristikat që duhet të ketë një vajzë për të qenë idealja për të. Noizy kërkon një femer të thjeshtë dhe të ndershme. “Një grua e sinqertë, e thjeshtë që nuk është shumë e lidhur me make up, nëse ka mundësi fare ose shumë pak. Një femër me karakter, me ndershmërinë si mamaja ime ose si motra ime”, ka treguar reperi.