DO I PREFERONI DHE JU/ Këto janë disa nga kombinimet që vajzat s’po heqin dorë – AlpeGossip
DO I PREFERONI DHE JU/ Këto janë disa nga kombinimet që vajzat s’po heqin dorë

DO I PREFERONI DHE JU/ Këto janë disa nga kombinimet që vajzat s’po heqin dorë

Trendet e modës ndryshojnë çdo moment, prandaj nuk ka vend për t’u surprizuar. Ngjyra e preferuar e momentit në Instagram (dhe jo vetëm) është e bardha dhe çdo nuancë tjetër e saj!

Mos u dyzoni për faktin  që është ftohtë, ka shi apo borë; e bardha nuk njeh klimë nëse sigurisht, e vishni siç duhet. Kjo ngjyrë na bën automatikisht të dukemi më të rregullt, më chic dhe të veshur më shtrenjtë, prandaj mendjen këtu!

1.

Shpesh veshjet e bardha konsiderohen si të përshtatshme vetëm për t’u veshur në mënyrë serioze, por ja që është thjesht keqkuptim. Siç mund ta shihni, përshtaten mrekullisht mirë edhe me atlete.

Vajzat s'po heqin dorë nga kombinimi më i famshëm i

2.

Jelekët janë trend këtë sezon, prandaj një këmishë e bardhë përtej saj dhe çizme janë veshja perfekte për të marrë gjithë vëmendjen e kalimtarëve!

Vajzat s'po heqin dorë nga kombinimi më i famshëm i

3.

Kurrë nuk je gabim me një këmishë të bardhë dhe pantallona të gjera. Luani me nuancat e të bardhës nëse doni të dukeni klas!

Vajzat s'po heqin dorë nga kombinimi më i famshëm i

4.

Një golf i bardhë kombinuar me një fund a pantallona. Mos harroni aksesorët!

Vajzat s'po heqin dorë nga kombinimi më i famshëm i

5.

Nëse zgjidhni të visheni thjeshtë, xhinset e bardha kombinojini me një pulovër po aq minimaliste!

Vajzat s'po heqin dorë nga kombinimi më i famshëm i

6.

Pallto e bardhë i duhet garderobës së këtij viti!

Vajzat s'po heqin dorë nga kombinimi më i famshëm i

Burimi: Who What Wear