“Enco, çuni babit!” Këngëtarja e famshme poston FOTON pa “ikë grimi” në fytyrë, plas gallata në rrjet – AlpeGossip
“Enco, çuni babit!” Këngëtarja e famshme poston FOTON pa “ikë grimi” në fytyrë, plas gallata në rrjet

“Enco, çuni babit!” Këngëtarja e famshme poston FOTON pa “ikë grimi” në fytyrë, plas gallata në rrjet

Jemi mësuar ta shohim të kuruar në çdo dalje publike, Encën dhe çdo personazh publik. Të rrallë janë VIP-at të cilët preferorjnë të dalin pa make-up në intervista apo qoftë edhe në rrjetet e tyre sociale. Por disa prej tyre janë ‘guximtare’ dhe nuk kanë frikë nga komentet qe mund të marrin lartë e poshtë.

Enca është ndër ato këngëtare e cila edhe pse shumë e suksesshme, del edhe pa make-up, madje e jep vetë komentin para se të tjerët ta bëjnë për te. Me shaka këngëtarja e HIT-it “Dua”, ka një mbishkrim shumë ‘funny’: “Enco, çuni babit!” Kaq ka mjaftuar edhe të gjithë janë duke lënë komentin e tyre.