“TËRBOHEN” FANSAT/ Ronela Hajati tregon të pasmet bombastike në pishinë (FOTO) – AlpeGossip
“TËRBOHEN” FANSAT/ Ronela Hajati tregon të pasmet bombastike në pishinë (FOTO)

“TËRBOHEN” FANSAT/ Ronela Hajati tregon të pasmet bombastike në pishinë (FOTO)

Këngëtarja e njohur Ronela Hajati është një personazhet më të komentuara të shoubizit shqiptar. Ajo është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale ku poston foto e video të ndryshme.

Së fundmi Ronela ka publikuar një foto teksa ndodhet në pishinë. Në foton e nxehtë ajo shfaqet duke pozuar buzë pishinës e veshur me bikini ngjyrë portokalli.

Në këtë foto ajo tregon edhe të pasmet bombastike. Fansat janë tërbuar nga fotot e saj dhe menjëherë kanë reaguar me like e komente, duke e komplimentuar Ronelën për pozat e nxehta dhe linjat seksi.