FILLIMET E NOHJES ME LEDRI VULËN/ Sara Hoxha poston FOTON e kapur për dore me reperin – AlpeGossip
FILLIMET E NOHJES ME LEDRI VULËN/ Sara Hoxha poston FOTON e kapur për dore me reperin

FILLIMET E NOHJES ME LEDRI VULËN/ Sara Hoxha poston FOTON e kapur për dore me reperin

Edhe Sara Hoxha nuk i ka shpëtuar lojës së fundit të ‘Instagramit’, ‘show me a photo of’. Padyshim që kurioziteti më i madh i ndjekësve ka qenë për raportin e saj me Ledrin, fillimet e tyre apo fëmijërinë e Sarës, për të cilën nuk dinë shumë.
Megjithatë ajo nuk ia ka kursyer ndjekësve një foto nga fillimet e njohjes me Ledrin, ku për hir të së vërtetës duken të dy më të vegjël se sot që janë prindër të Poem Blu.

 

Hoxha ka zbuluar dhe foton e preferuar të reperit të saj, ku ajo shfaqet duke u hedhur me buzëqeshjen e madhe në fytyrë.
Sara ka ndarë edhe disa momente nga fëmijëria apo adoleshenca, ndonëse vëmendjen maksimale e ka marrë Ledri dhe Poem Blu.