Kendall Jenner shfaqet super seksi në setin e ri fotografik (FOTO) - AlpeGossip
Kendall Jenner shfaqet super seksi në setin e ri fotografik (FOTO)

Kendall Jenner shfaqet super seksi në setin e ri fotografik (FOTO)

Kendall Jenner është një nga supermodelet më të paguara dhe më të kërkuara.

Dhe sigurisht jo pa arsye.

Ylli i pasarelave ka çmendur fansat me setin e ri fotografik.

Kendall publikoi foto mjaft provokuese e veshur me bodysuit ngjyrë të kuqe.

Bukuroshja zeshkane vuri në pah format e saj trupore dhe dukej shumë seksi.