UPS! Talli njerëzit me ngjyrë, gazetares së njohur i heqin menjëherë emisionin - AlpeGossip
UPS! Talli njerëzit me ngjyrë, gazetares së njohur i heqin menjëherë emisionin

UPS! Talli njerëzit me ngjyrë, gazetares së njohur i heqin menjëherë emisionin

Gazetares së njohur të “Megyn Kelly Today”, Megyn Kelly, i ka shpëtuar padashje goja gjatë trasmetimit këtë të shfaqjes së saj dhe ka bërë një koment racist për njerëzit me ngjyrë për festën e Halloween-it.

Pas komentit të saj, njerëzit menjëherë janë dyndur në rrjetet sociale me komente negative për prezantuesen, e cila ka kërkuar falje për komentin e bërë.

Mirëpo televizioni amerikan NBC News ka bërë të ditur se moderatores i është hequr nga transmetimi emisioni i saj. Tashmë Megyn do ta shohim në të njëjtin televizion, por do të merret me detyra të tjera. Emisioni me emrin e saj do të nisë sërish transmetimin, por me personazhe të tjerë dhe format të ndryshuar.