Aktori i njohur na bën të ditur RROGËN që merr në Portokalli. Ja shifra marramendëse… – AlpeGossip
Aktori i njohur na bën të ditur RROGËN që merr në Portokalli. Ja shifra marramendëse…

Aktori i njohur na bën të ditur RROGËN që merr në Portokalli. Ja shifra marramendëse…

I ftuar në “Pop culture” ditën e djeshme ishte aktori i njohur i “Portokallisë”, Rezart Veleshnja i cili gjatë intervistës zbuloi se paguhet shumë mirë dhe është i kënaqur me punën e tij.

I pyetur nëse është materialist, Rezarti u përgjigj: “S’jam fare, e di sa e kam rrogën unë? Bashko të Dojnës dhe të gjithë djemve këtu”.

“Shiko unë kam një pagë shumë të mirë me thënë të drejtën. Sinqerisht përballoj çdo lloj shpenzimi”, shtoi aktori.

Rezart Veleshnja njihet për shumë role dhe karaktere në “Portokalli” dhe sidomos për rolin e famshëm të “Betim Spërdhimës”.