“Pritjes i erdhi fundi…”/ Xhensila Myrtezaj bëhet nënë për herë të parë – AlpeGossip
“Pritjes i erdhi fundi…”/ Xhensila Myrtezaj bëhet nënë për herë të parë

“Pritjes i erdhi fundi…”/ Xhensila Myrtezaj bëhet nënë për herë të parë

Pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi…Sot është një nga ditët më të lumtura në familjen Kallaku. Këngëtarja aq e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj nga sa mësohet është bërë nënë ditën e sotme.

Mësohet se këngëtarja ka sjellë në jetë të voglën e saj në një spital privat dhe të dyja gëzojnë shëndet të plotë.

I urojmë jetë të gjatë vogëlushes! Dhe tashmë presim që çifti Xhensila dhe Bes Kallaku të na tregojnë emrin që kanë zgjedhur për të voglën.

Prandaj dhe babi Besi dhe mami Xhensila nxitonin ti bënin dhomën gati princeshës së tyre.