‘Perëndesha që nuk plaket’ moderatorja që duket njësoj gjatë 22 vjetve – AlpeGossip
‘Perëndesha që nuk plaket’ moderatorja që duket njësoj gjatë 22 vjetve

‘Perëndesha që nuk plaket’ moderatorja që duket njësoj gjatë 22 vjetve

Një vajzë kineze që prezanton motin prej 22 vitesh është bërë virale në rrjete sociale për pamjen rinore.
Edhe pse ka qenë në ekran për më shumë se dy dekada, Yang Dan duket se ka gjene shumë të mira.

Ajo shfaqet në transmetuesin shtetëror të Kinës që prej vitit 1996 dhe askush nuk arrin të kuptojë diferencën në moshë.

Në rrjete sociale ka marrë titullin ‘Perëndesha që nuk plaket’ ku të gjithë janë të mahnitur nga bukuria dhe pamja e 44-vjecares