Reperi i njohur në gjendje të rëndë shëndetësore, gjendet pa ndjenja në shtëpi – AlpeGossip
Reperi i njohur në gjendje të rëndë shëndetësore, gjendet pa ndjenja në shtëpi

Reperi i njohur në gjendje të rëndë shëndetësore, gjendet pa ndjenja në shtëpi

Një lajm jo i mirë ka ardhur sot nga Florida ku “TMZ” shkruan se reperi i njohur Rick Ross është gjetur pa ndjenja në shtëpinë e tij në Florida dhe është dërguar menjëhërë në spital.

Mediat raportojnë se Ross po mbahet gjallë me disa pajisje mjekësore pasi ka pësuar një sulm në zemër dhe k aka shfaqur problem në frymëmarrje. Reperi 42-vjeccar po trajtohet në një klinikë private që është e specializuar për sëmundjet e zemrës.