Gjashtë pozat në të cilat Greta Koçi ua ka treguar qëllimisht të pasmet BOMBASTIKE (FOTO) - AlpeGossip
Gjashtë pozat në të cilat Greta Koçi ua ka treguar qëllimisht të pasmet BOMBASTIKE (FOTO)

Gjashtë pozat në të cilat Greta Koçi ua ka treguar qëllimisht të pasmet BOMBASTIKE (FOTO)

Fotografitë të cilat publikon pëlqehen shumë nga ndjekësit dhe ajo duket shumë bukur dhe seksi.

Por a e keni vënë re një detaj që Greta e përdor në pothaujse secilën pozë që merr?

Ajo, gjithmonë në fokus të veçantë i vë të pasmet gjigante të cilat rrëmbejnë fuqishëm vëmendjen.

Sa i përket jetës private Greta nuk ka deklaruar se e ka dikë për krahë për dallim nga motra e saj Eni e cila sot është në lidhje me këngëtarin shumë vite më të moshuar, Genc Prelvukajn.

Në vazhdim ju sjellim 6 fotografi të Gretës të cilat pasi t’i shohë cilido mashkull do t’ia ketë zilinë burrit të saj të ardhshëm.