Aktorit të njohur i marin telefonin dhe i bëjnë … (FOTO) – AlpeGossip
Aktorit të njohur i marin telefonin dhe i bëjnë … (FOTO)

Aktorit të njohur i marin telefonin dhe i bëjnë … (FOTO)

Blerim Destani ka publikuar një fotografi ku shihet se edhe një herë ka bërë një kombinim tejet me stil të veshjes së tij.

Por, pos veshjes së tij, në sy bie edhe shkrimi i lënë në foto.

“Dikush ma mori telefonin” ishte shkrimi, teksa Blerimi shihet se po fuste dorën në xhep dhe po qeshte.

E padyshim që kjo është vetëm një shaka që është lidhur me foton!