Kelvi Kadilli “turpëron” Fjorentinën e BB, teksa ajo e grimonte i filmoi gjinjtë e zbuluar (FOTO) – AlpeGossip
Kelvi Kadilli “turpëron” Fjorentinën e BB, teksa ajo e grimonte i filmoi gjinjtë e zbuluar (FOTO)

Kelvi Kadilli “turpëron” Fjorentinën e BB, teksa ajo e grimonte i filmoi gjinjtë e zbuluar (FOTO)

Ndryshe nga të tjerët që dolën duarbosh nga Big Brother, Fjorentina Halili nuk fitoi cmimin e madh por pjesëmarrja në këtë reality show i mundësoi një vit punë si grimiere në Top Channel.

Prej kohësh ajo është pjesë e stafit dhe grimon personazhet e Top Medias dhe të ftuarit e emisioneve.

Sot ajo ka grimuar Kelvi Kadillin, moderatorin e “Pop Culture” por dekolteja që kishte veshur i ka hapur punë. Teksa i bënte grim moderatori i ka fokusuar gjinjtë Fjorentinës dhe ka xhiruar një video të cilën e ka hedhur në Instastory.

Fillimisht ish-banorja nuk e ka kuptuar këtë gjë deri në momentin që Kelvi ka qeshur dhe ajo është larguar pak e “turpëruar” . Fjorentina dhe Kelvi punojnë në të njëjtin vend e shaka të tilla padiskutim janë mirëkuptuese nga ana e të dyve.