Elisa Spiropali HABIT me pamjen në Kuvend! Me dekoltenë e hapur, e veshur plot stil ajo… (FOTO) – AlpeGossip
Elisa Spiropali HABIT me pamjen në Kuvend! Me dekoltenë e hapur, e veshur plot stil ajo… (FOTO)

Elisa Spiropali HABIT me pamjen në Kuvend! Me dekoltenë e hapur, e veshur plot stil ajo… (FOTO)

Deputetja e partisë socialiste, Elisa Spiropali në daljet e saj publike është shfaqur gjithnjë elegante, e veshur plot stil duke tërhequr shpesh vëmendjen.

Edhe sot Spiropali i ka habitur të gjithë me pamjen e saj në Kuvend dhe disa foto të kapura gjatë fjalimit të saj kanë pushtuar sot rrjetin.

Deputetja shfaqet e veshur me një bluzë të zezë me dekolte të hapur që i ekspozon paksa gjoksin.

Por edhe modeli i flokëve që ka zgjedhur e bën Spiropalin të duket ndryshe nga ajo që kemi parë gjatë gjithë kësaj kohe.