“NUK MUNDA TI GËZOJA”/ Maja përlotet në emisionin e Rudinës (FOTO) – AlpeGossip
“NUK MUNDA TI GËZOJA”/ Maja përlotet në emisionin e Rudinës (FOTO)

“NUK MUNDA TI GËZOJA”/ Maja përlotet në emisionin e Rudinës (FOTO)

E ftuar ditën e sotme tek “Rudina”, këngëtarja Maja ka folur për herë të parë mbi shtatzëninë dhe si po e përjeton atë. E pyetur nga Rudina si e pritën familjarët lajmin, Maja u përlot duke kujtuar humbjen e dy njerëzve të saj të shtrenjtë babait dhe vëllait.
“Më vjen keq që ata nuk e dinë, që nuk munda t’i gëzoja”, u shpreh Maja dhe u përlot.

“Doktori më tha ata e dinë përpara se ti. Është edhe diçka e çuditshme që ky fëmijë vjen në dhjetor dhe unë atë muaj humbur babain dhe vëllain. Zoti me një dorë të hedh, me një dorë të pret”, u shpreh Maja.