Kush nga vajzat duket më mirë? (FOTO) – AlpeGossip
Kush nga vajzat duket më mirë? (FOTO)

Kush nga vajzat duket më mirë? (FOTO)

Courtney Stodden dëshiron që bota ta ketë të qartë se çdo njeri ka një trup ndryshe nga të tjerët dhe për këtë arsye, 24-vjeçarja postoi në Instagram një foto të sajën me bikini të zi dhe një foto të Hailey Baldwin me të njëjtin bikini.

Por, në komentin e fotos, Stodden shkruan: “Ky nuk është krahasim se kujt i rrinë më mirë bikinit. Postimi ka të bëjë me celebrimin e të gjithë llojeve të trupave”.

Edhe pse Stodden nuk e ka bërë postimin për krahasime, kush mendoni ju se duket më mirë me këto bikini?