TAYNA “TËRHEQ” KLIKIMET SI MAGNET/ Fifi dhe Rina me siguri po “hanë veten me dhëmbë” (VIDEO) – AlpeGossip
TAYNA “TËRHEQ” KLIKIMET SI MAGNET/ Fifi dhe Rina me siguri po “hanë veten me dhëmbë” (VIDEO)

TAYNA “TËRHEQ” KLIKIMET SI MAGNET/ Fifi dhe Rina me siguri po “hanë veten me dhëmbë” (VIDEO)

Vetëm 24 orë nga publikimi i këngës së saj të fundit me titull Doruntina dhe reperja në fjalë ka arritur të marrë 1,3 milionë views.

Por me siguri  Rina Balaj dhe Fifi po “plasin” nga xhelozia dhe kjo për faktin se Tayna është ngritur në nivele vërtet të larta.

Me siguri kënga e Tayna-s do të jetë një hit i vjeshtës…