Oriola Marashi na prezanton me “gruan” e saj! Sa unazë të bukur paska (FOTO) – AlpeGossip
Oriola Marashi na prezanton me “gruan” e saj! Sa unazë të bukur paska (FOTO)

Oriola Marashi na prezanton me “gruan” e saj! Sa unazë të bukur paska (FOTO)

Me pozat e saj provokuese e pamjen seksi, Oriola Marashi është kthyer padiskutim në modelen më të lakuar në mediat rozë në vendin tonë. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale dhe çdo ditë u dhuron ndjekësve të saj foto “hot”. Përveç se fotove përvëluese ku nuk e ka aspak problem të ekspozojë linjat e saj seksi, Oriola tërheq vëmendjen edhe me përshkrimet e saj pikante.

Por ditën e sotme ajo ka publikuar një video në instastory të mikeshës së saj më të mirë, pikërisht Elena Likës. Në gishtin e fejesës të kësaj të fundit, shihet një unazë që shkëlqen e gjitha dhe Oriola e ka quajtur modelen e njohur “wifey (gruaja)”.