PAS NDARJES/ Kejsi me rroba banje i tregon Stresit se çfarë ka humbur (FOTO) – AlpeGossip
PAS NDARJES/ Kejsi me rroba banje i tregon Stresit se çfarë ka humbur  (FOTO)

PAS NDARJES/ Kejsi me rroba banje i tregon Stresit se çfarë ka humbur (FOTO)

Prej disa javësh në media është komentuar gjatë për ndarje e reperit Stresi nga bashkëshortja Keisi. Dyshja nuk e ndjek më njëri-tjetrin në rrjetet sociale dhe madje Keisi e ka hequr mbiemrin Lushaj nga bio i profilit të saj në Instagram.

Ndonëse i ftuar në emisionin “72 Sen” Stresi la të kuptohej se dasma mes tij dhe Keisit do të zhvillohej, siç duket marrëdhënia e tyre nuk është përmirësuar dhe ata vazhdojnë të ndarë. Së fundmi, nëpërmjet disa postimeve bukuroshja brune ka treguar se ka nisur pushimet.

Keisi ka publikuar disa foto nga vendi ku po pushon dhe sigurisht nuk kanë munguar edhe fotot me rroba banjo. Ajo ka postuar një foto ku shihet e shtrirë, ndërkohë që ka veshur disa body të zeza që i tregojnë format perfekte.