“Kim Kardeshiani shqiptarë”/ Alesia Bami ‘çmend” rrjetin me bikini dhe me…(FOTO) – AlpeGossip
“Kim Kardeshiani shqiptarë”/ Alesia Bami ‘çmend” rrjetin me bikini dhe me…(FOTO)

“Kim Kardeshiani shqiptarë”/ Alesia Bami ‘çmend” rrjetin me bikini dhe me…(FOTO)

Ajo është një nga vajzat e komentuara në showbizin shqiptar sa i përket formave të saj trupore.
Këto kohë velina e emisionit “Stop” Alesia Bami ka publikuar në rrjete sociale foto ku shfaqet më seksi se asnjëherë.

Së fundmi ka postuar një foto HOT e veshur me bikini ngjyrë blu por nuk mund të mos bien në sy format e saj.

Ajo duket se është duke shijuar në maksimum ditë e ngrohta të pranverës.