LUANA UDHËTON ME HELIKOPTER PRIVAT/ Ja përse Marina acarohet keq (FOTO) – AlpeGossip
LUANA UDHËTON ME HELIKOPTER PRIVAT/ Ja përse Marina acarohet keq  (FOTO)

LUANA UDHËTON ME HELIKOPTER PRIVAT/ Ja përse Marina acarohet keq (FOTO)

Pas një periudhe të mbushur me koncerte dhe xhirime, moderatorja e njohur Luana Vjollca është larguar nga Shqipëria për pushime. Si fillim ajo ishte në Monte Carlo dhe ditën e djeshme nëpërmjet disa postimeve ka treguar se ka udhëtuar drejt Channes.

Luana ka publikuar një video ku shihet duke udhëtuar me helikopter privat, ndërkohë që ka ndarë dhe disa video dhe foto ku ka treguar pamjen e mrekullueshme. Ky postim i Luanës është komentuar shumë,mirëpo të gjithëve u ka tërhequr vëmendjen komenti i motrës së moderatores, Marina Vjollca.

Marina i ka lënë Luanës disa fytyra të inatosura duke treguar kështu që do donte shumë të ishte së bashku me Luanën. Ndërkohë, që Luana e ka ftuar atë në pushime duke i thënë: “Hajdeee”