HOROSKOPI DHE VIPAT/ Landi i “West Side Family” një “GAFORRE” që përcjell vetëm pozitivitet – AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIPAT/ Landi i “West Side Family” një “GAFORRE” që përcjell vetëm pozitivitet

HOROSKOPI DHE VIPAT/ Landi i “West Side Family” një “GAFORRE” që përcjell vetëm pozitivitet

Roland Hysi ose siç e njohim të gjithë Landi i “ West Side Family” është një një këngëtar i talentuar i muzikës shqiptare dhe jo vetëm.

Në horoskop ai i përket shenjës së gaforres.

Ne do t’ju tregojmë të gjitha karakteristikat që e bëjnë Landin një “Gaforre” tipike.

Karakteristikat themelore të Gaforres janë se udhëhiqen nga ndjenjat dhe emocionet, dhe këtë karakteristikë Landi e shfaq në çdo projekt që ndërrmerr qoft muzikor, apo në një një fushat e tjera siç janë ndërgjegjësimi i popullatës për aktivietet sportive, apo në bamirësitë që bën.

     

Gaforret karakterizohen nga thjeshtësia dhe të gjithë ata që jetojnë në Tiranë nuk kanë se si mos  ta kenë parë Landin me biçikletë duke lëvizur nëpër qytet, shumë ndryshe nga shumë vip-at e tjerë. Landi është edhe shumë i shoqërueshëm dhe miqësor dhe kjo i atribuohet kryesisht natyrës së çiltër që ka.

Këto persona janë shumë të dashur dhe kujdesen shumë për të tjeret. Landi është rasti tipik i një personi të dashur që familjen e mikut të tij të ndjerë Dr Florit e ka gjithnjë në prioritet ku bëhet fjala tek përkujdesja dhe vëmendja.

Kanë një sens të spikatur kreativiteti dhe shumë fantazi.Landi ka njëkarakter të spikatur, që nuk i mungon batuta dhe as imagjinata për të bërë gjëra ndryshe.

/AlpeNews.al