"Sa i ka shkuar koka" Ish banorja e Big Brother thumbon Noizyn në koment/ Si reagoi reperi? (FOTO) - AlpeGossip
“Sa i ka shkuar koka” Ish banorja e Big Brother thumbon Noizyn në koment/ Si reagoi reperi? (FOTO)

“Sa i ka shkuar koka” Ish banorja e Big Brother thumbon Noizyn në koment/ Si reagoi reperi? (FOTO)

Noizy është një ndër reperët më të famshëm në Shqipëri, i cili ndiqet shumë në Instagram dhe ka mbledhur plot 1 milionë fansa. Ai qëndron mjaft aktiv në profilin e tij, ku ndan me ta foto e video të shumta.

Së fundmi, Noizy publikoi një foto të tijën, mirëpo e gjithë vëmendja e ndjekësve u tërhoq nga një koment tallës i ish-banores seksi të Big Brother, Rike Roçit.

“Booo sa i ka shkuar koka.”- ka shkruar ajo duke qeshur në foton e reperit, mirëpo Noizy nuk bëri asnjë reagim për komentin e saj.