PAS SHARJEVE +18 NË EMISION/ Këngëtari i kthehet Renato Mekollit: Ky qenka … (FOTO) – AlpeGossip
PAS SHARJEVE +18 NË EMISION/ Këngëtari i kthehet Renato Mekollit: Ky qenka … (FOTO)

PAS SHARJEVE +18 NË EMISION/ Këngëtari i kthehet Renato Mekollit: Ky qenka … (FOTO)

Videot e shef Renato Mekollit në emisionin e tij “Hells Kitchen” janë bërë virale ditët e fundit.

Emisioni që ka në qendër gatimin është një sfidë për të gjithë konkurentët të cilët duhet të durojnë presionin e shefit, ndërsa rastet kur Renato u ka plasur pjatat në tokë dhe i ka ofenduar nuk kanë qenë të pakta.

Së fundmi këngëtari shqiptar, Skerdi Ago ka postuar në InstaStory-n e tij disa video nga momentet pikante të emisionit, ndërsa ka shkruar “Për lesh ky qenka tip” si dhe “Gangsteri më i madh për momentin”.