NUK NDALET EDHE PAS SKANDALIT/ Nuk e merrni dot me mend sa kushton e ora e Loredanës (FOTO) – AlpeGossip
NUK NDALET EDHE PAS SKANDALIT/ Nuk e merrni dot me mend sa kushton e ora e Loredanës (FOTO)

NUK NDALET EDHE PAS SKANDALIT/ Nuk e merrni dot me mend sa kushton e ora e Loredanës (FOTO)

Skandali i bujshëm ku u përfshi reperja e njohur shqiptare Loredana Zefi prej ditësh u komentua shumë në rrjete sociale dhe kritikat ndja saj ishin të shumta.

Megjithatë reperja nuk nguroi të fliste në një konferencë të organizuar nga ajo mbi të vërtetën e këtij lajmi dhe pas daljes publike duket sikur gjërat janë normalizuar.

Ajo sshfaqet mjaft aktive në Instagram ku publikon foto e video të shumta dhe njëra prej tyre tërhoqi vëmendje.

Reperja publikoi para dita ditësh një foto ku shfaqej mjaft e kuruar por ora në dorën e sa bie shunmë në sy.

Me një kërkim të thjeshtë, arrijmë të mësojmë se ora “Rolex” kushton plot 26 500 dollarë, një shifër kjo mjaft e konsiderueshme për një familjes mesatare shqiptare.

Mesa duket edhe pas skandalit Loredana nuk ka ndërmend ta ndalë jetën e saj luksoze ose ndoshta po mundohet të tregojë e është e fortë dhe nuk mund të mposhtet.

View this post on Instagram

2019

A post shared by Loredana (@loredana) on

/AlpeNews.al