LORI HOXHA NUK DI TË NDALET! Shikoni sa kushton xhaketa nga marka luksoze ”YSL” (FOTO) – AlpeGossip
LORI HOXHA NUK DI TË NDALET! Shikoni sa kushton xhaketa nga marka luksoze ”YSL” (FOTO)

LORI HOXHA NUK DI TË NDALET! Shikoni sa kushton xhaketa nga marka luksoze ”YSL” (FOTO)

Bukuroshja Lori Hoxha për publikun shqiptar njihet si një nga vajzat e famshme që di të vishet bukur dhe duke shpenzuar vetëm një sasi të vogël parashë. Këtë e ka vërtetuar shumë herë edhe pse ka disa kohë që çdo veshje i kap një shifër të lartë ose ndoshta shumë të lartë.

Xhaketa në foton e mësipërme të Lorit, të cilën bukuroshja e ka kombinuar me rrip beli të ”Prada”, i përket firmës së njohur luksoze ”Yves Saint Laurent” dhe nuk kushton asgjë më tepër se 2290$.

Ne nuk po fillojmë të llogarisim dhe çmimin e çantës dhe rripit ”Prada” sepse vetëm 2290$ na mjaftojnë! /AlpeGossip.al