”S’MË LINTE AS ME ZHAPONE”/ Genta Gjalpi i rrëfen biznesman-it gay problemet me ish të dashurin – AlpeGossip
”S’MË LINTE AS ME ZHAPONE”/ Genta Gjalpi i rrëfen biznesman-it gay problemet me ish të dashurin

”S’MË LINTE AS ME ZHAPONE”/ Genta Gjalpi i rrëfen biznesman-it gay problemet me ish të dashurin

Elton Ilirjani, biznesmeni i deklaruar homoseksual ka publikuar disa foto në rrjetet sociale. Më një buzëkuq në dorë, biznesmeni ka pozuar teksa shihet duke lyer buzët me ngjyrë të ndezur.Por, ndër të tjera bie në sy dhe komenti i ish-banores së Big Brother, Genta Gjalpit.

“Në Tepelenë lyhen buzët më mire,”- shkruan Elton Ilirjani në rrjete sociale, ndërkohë që ja pret Genta Gjalpi: “Un kam pas nje tepelenc po ai as me linte me zhapone,jo më të lyeja buzët”.

Ndërkohë ka ardhur dhe replika e biznesmenit, i cili shkruan: “Ke gjet Tepelensin e gabuar”.

Me sa duket, ish-banorja e Big Brother paska histori të hidhur me djemtë nga Tepelena!