ME TË DASHURIN PËR PUSHIME/ Nevina Shtylla kapet mat nga paparacët (FOTO) – AlpeGossip
ME TË DASHURIN PËR PUSHIME/ Nevina Shtylla kapet mat nga paparacët (FOTO)

ME TË DASHURIN PËR PUSHIME/ Nevina Shtylla kapet mat nga paparacët (FOTO)

Nevina Shtylla është përpjekur që jetën private ta mbajë gjithnjë larg syrit të medias mirëpo pak kohë më parë u zbulua se moderatorja bukuroshe është në një lidhje. Partneri i Nevinës quhet Arbër Myftari dhe është me profesion jurist. Nevina dhe Arbri kanë një lidhje tre vjeçare dhe bashkëjetojnë prej më shumë se një viti në Tiranë.

Aktualisht Nevina dhe Arbri po kalojnë pushimet bashkë. Çifti është fotografuar nga paparaci i “Panorama plus” në plazhet e jugut.

Nevina shfaqet si gjithnjë në super formë e veshur me rroba banjo blu, kapele kashte dhe pa makeup.