NJË TJETËR NDËRHYRJE ESTETIKE/ Ja çfarë ndryshimi ka bërë Dafina Zeqiri këtë herë në fytyrë (FOTO) – AlpeGossip
NJË TJETËR NDËRHYRJE ESTETIKE/ Ja çfarë ndryshimi ka bërë Dafina Zeqiri këtë herë në fytyrë (FOTO)

NJË TJETËR NDËRHYRJE ESTETIKE/ Ja çfarë ndryshimi ka bërë Dafina Zeqiri këtë herë në fytyrë (FOTO)

Dafina Zeqiri ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave kohët e fundit me videoklipet e reja që kanë pasur shumë sukses, duke kujtuar këtu bashkëpunimin me Taynën, këngë për të cilën vajzat u lavdëruan edhe nga Rita Ora.

Ndërkohë Dafina është komentuar shumë edhe për pamjen, ndryshimin e ngjyrave të flokëve dhe prerjen shkurt fare që i habiti të gjithë.

Këtë herë këngëtarja ka zbuluar se ka bërë një ndërhyrje estetike në fytyrë për të mos pasur më rrathë të zinj poshtë syve.

“Nuk ka më rrathë poshtë syze”, shkruan Dafina në foton e postuar në Instastory ku shfaqet me një fytyrë që nuk tregon aspak lodhje, falë eliminimit të rrathëve.