Tepër provokuese: Anxhelina Hadërgjonaj mendon që ju nuk e përballoni dot këtë FOTO – AlpeGossip
Tepër provokuese: Anxhelina Hadërgjonaj mendon që ju nuk e përballoni dot këtë FOTO

Tepër provokuese: Anxhelina Hadërgjonaj mendon që ju nuk e përballoni dot këtë FOTO

Ndonëse prej vitesh nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri muzikor, Anxhelina Hadërgjonaj sërish ka mbetur një ndër këngëtaret më të komentuara në media e rrjete sociale.

Fotot që ajo poston në rrjete sociale marrin shumë vëmendje dhe në to shpeshherë shfaqet shumë seksi.

Kështu duket Anxhelina edhe në foton e saj të fundit të postuar në Instagram ku shfaqet me një fustan me temina në ngjyrë floriri, një fustan i cili i tregon format trupore, por edhe shumë provokues duke qenë se disa pjesë të trupi i mbulon vetëm me rrjetë.

“Zemër e përballon dot këtë? Nuk mendoj se e përballon dot”, shkruan Anxhelina teksa ka marrë dhjetëra komplimenta nga ndjekësit për këtë look.